REFERENCJE

OKNOPLAST Top Sponsorem Interu Mediolan

Rozpoczął się nowy sezon piłkarski, a tym samym kolejny rozdział współpracy OKNOPLAST ze sławnym Interem Mediolan

Czytaj więcej...

Rolety zewnętrzne – całoroczna ochrona domu

W wielu domach i mieszkaniach coraz częściej montuje się rolety zewnętrzne. Pozwalają one schronić się nie tylko przed ciekawskimi spojrzeniami, ale także przed hałasem czy słońcem. Dodatkowo latem zapewniają w domu przyjemny chłód, a zimą zapobiegają ucieczce ciepła i wysokim rachunkom za ogrzewanie.

Czytaj więcej...

Bezpieczne lato

Ciepłe miesiące to czas urlopów i wakacyjnych wyjazdów. Letni wypoczynek pozwala nam się zrelaksować i nabrać sił. Przed podróżą zastanawiamy się czy spakowaliśmy wszystkie potrzebne rzeczy, jaką trasą będziemy jechać i kiedy dotrzemy na miejsce. Tymczasem pozostawiony bez opieki dom może stać się łatwym celem dla złodziei. Jak ograniczyć to ryzyko?

Czytaj więcej...

Drzwi wejściowe – funkcjonalna ozdoba domu

Drzwi wejściowe są wizytówką domu – jako pierwsze zauważa je każdy wchodzący gość. Jednak przy ich wyborze nie powinniśmy kierować się tylko wyglądem. Drzwi powinny bowiem chronić nas także przed włamywaczami i ucieczką ciepła. Powinny być również odporne na działanie warunków atmosferycznych. Podpowiadamy na co należy zwróć uwagę przy ich zakupie?

Czytaj więcej...

Zaproś światło do domu

Oświetlenie stanowi ważny element aranżacji wnętrz. To właśnie od niego zależy bowiem czy będziemy się dobrze czuć w domu i czy poszczególne pomieszczenia będą spełniały swoje funkcje. Jak to osiągnąć? Odpowiednią ilość światła mogą zapewnić nam dobrze rozmieszczone okna.

Wpadające do salonu złote promienie słońca wprawią nas w dobry nastrój, gdy wrócimy do domu po ciężkim dniu. Subtelne światło sączące się rankiem do sypialni natomiast łagodnie nas obudzi. Przemyślane rozplanowanie okien pozwoli nam poczuć się w domu naprawdę komfortowo. Warto poświęcić na to czas, gdyż raz podjętą decyzję trudno będzie później zmienić. Od czego zatem zacząć?

Czytaj więcej...

Najlepszy Exporter 2011

Oknoplast został uhonorowany jako „Najlepszy Polski Exporter” produktów do Francji w 2011.

Nagroda jest inicjatywą Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP we Francji i stanowi uznanie dla przedsiębiorców, m.in. dla OKNOPLAST, za osiągnięte sukcesy eksportowe oraz zachętę do umacniania wypracowanej pozycji handlowej we Francji. Finaliści programu zostali wyselekcjonowani na podstawie dynamiki eksportu oraz wyników sprzedaży do Francji za ubiegły rok. Nagrodę dla Najlepszego Exportera 2011 odebrał osobiście Prezes Mikołaj Placek.

Oknoplast we Francji działa od 2009 roku. Obecnie posiada ponad 120 markowych biur handlowych, tworząc profesjonalną sieć sprzedaży, dzięki której w każdym rejonie kraju klient ma łatwy i szybki dostęp do produktów firmy.

Deszcz nagród dla Oknoplastu

Rozpoczął się sezon wielkich finałów konkursów branży budowlanej i plebiscytów konsumenckich. Jak co roku, Oknoplast otrzymał szereg nagród i wyróżnień przyznawanych zarówno przez ekspertów, jak i klientów. W konkursie Lider Rynku 2012 firma OKNOPLAST otrzymała aż dwie statuetki: Najlepsza w Polsce FirmaNajlepsze w Polsce okno z PVC. OKNOPLAST został doceniony także przez wykonawców, którzy przyznali firmie nagrodę Złota Budowlana Marka Roku 2012. Okno Winergetic Premium otrzymało prestiżową nagrodę w programie Vip Innowacyjna Stolarka 2012 jako Innowacyjne Okno PVC – Projekt Autorski. Produkty OKNOPLAST wyróżniono również tytułem Zielone Okno.

Więcej...

Budowlana Marka roku 2012

W dniu 31 maja 2012 r. w Pałacyku Otrębusy k/Warszawy odbyła się uroczysta Gala Wręczenia Nagród Budowlana Marka Roku 2012. Podczas Gali wręczone zostały certyfikaty Rankingu Budowlana Marka Roku 2012, a Laureaci otrzymali dyplomy i statuetki Złotej, Srebrnej i Brązowej Budowlanej Marki Roku 2012 w klasyfikacji ogólnej oraz w 20-stu kategoriach materiałów budowlanych.

Laureatem Tytułu Złota Budowlana Marka Roku 2012 w kategorii Okna elewacyjne została firma OKNOPLAST Sp. z o.o.

Czytaj więcej...

Dni Chełma 2012

dni chelma2012Biuro Handlowe OKNOPLAST w Chełmie jest głównym sponsorem "Dni Chełma 2012". W dniach 2-3 czerwca 2012 roku w Centum Miasta odbędą się liczne imprezy kulturalne, sportowe i rozrywkowe, w tym koncerty Andrzeja Rybińskiego oraz Stachursky`ego. Firma OKNOPLAST zaprasza do swojego stoiska, gdzie przygotowała liczne atrakcje.

Czytaj więcej...gerda logowisniowskipolskonenormstahlagmar


Copyright © 2012 J.Siry-Oknoplast wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt strony Webdesign MjP
Biuro Handlowe OKNOPLAST Chełm, ul. Partyzantów 16 tel. 82 565 30 01