Okna OKNOPLAST

Nasze okna charakteryzuje najwyższa jakość wykonania, innowacyjne rozwiązania funkcjonalne, bezpieczeństwo oraz dbałość o oszczędność energii. Finezyjne kształty profili firmy VEKA, szeroka gama kolorów, w tym drewnopodobnych i dodatków okiennych, a przede wszystkim precyzja wykonania – to elementy, które sprawiają, że okna wyróżniają się wyglądem i najwyższym stopniem estetyki. W oknach montujemy okucia Multi-Matic, wiodącego w Europie producenta z Austrii firmy MACO posiadające zaczep antywyważeniowy Safety Plus, przykręcany do stalowego wzmocnienia profilu co zdecydowanie utrudnia złodziejowi otwarcie okna oraz specjalne czopy i.S (intelligente Sicherheit – inteligentne zabezpieczenie), które współpracując z zaczepami, działają na zasadzie rygla. Wpływają również na lekką i precyzyjną pracę okucia.

Zalety okien PCV i aluminium oferowanych przez firmę OKNOPLAST-KRAKÓW:

  • pięciokomorowy system profili VEKA o szerokości 70 mm, produkowany w klasie A – najwyższej klasie profili
  • doskonała ochrona przed hałasem
  • duża sztywność uzyskana dzięki wzmocnieniom wykonywanym ze stali ocynkowanej
  • niska podatność na uszkodzenia oraz doskonała odporność na zmiany temperatur
  • doskonałe parametry termoizolacyjne i statyczne, pozwalające na oszczędność w ogrzewaniu domu
  • wyjątkowa stabilność barwy, dzięki której nawet po wielu latach użytkowania, okna wyróżniają się niezmiennością koloru

POBIERZ KATALOG OKNOPLAST

POBIERZ KARTĘ GWARANCYJNĄ

Montaż

  W przypadku firmy OKNOPLAST-Kraków okna montowane są przez wyspecjalizowane i przeszkolone grupy montażystów, które co roku przechodzą okresowe szkolenia, podnoszące ich kwalifikacje. Usługa wykonywana jest przy zachowaniu rygorystycznych norm i instrukcji, z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów i narzędzi. Przed przystapieniem do pracy zasadniczej pomieszczenie jest rzetelnie zabezpieczane, by ograniczyć ryzyko uszkodzenia podłóg oraz zmniejszyć ilość trudnego do usunięcia kurzu. Jednocześnie zanieczyszczenia są na bieżąco usuwane przez montażystów. Natomiast zdemontowane okna po uzgodnieniu z klientem są wywożone i utylizowane w sposób niezanieczyszczający pomieszczeń, klatek schodowych i okolicy budynku, oraz niezagrażający środowisku naturalnemu.

Czytaj więcej...gerda logowisniowskipolskonenormstahlagmar


Copyright © 2012 J.Siry-Oknoplast wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt strony Webdesign MjP
Biuro Handlowe OKNOPLAST Chełm, ul. Partyzantów 16 tel. 82 565 30 01