Winergetic Premium

winergetic

  • Doskonała termoizolacja
  • Elegancki design
  • Rozwiązanie dla domów pasywnych i energooszczędnych
  • 30% lżejszy pakiet szybowy umożliwiający tworzenie większych i nietypowych konstrukcji

PROFIL
Specjalna konstrukcja oraz zastosowanie w ramie opcjonalnego wzmocnienia termicznego, gwarantują zachowanie najlepszych parametrów izolacji cieplnej
Dostępne w opcji, wzmocnienie profilu powstałe w wyniku połączenia wkładki termicznej wykonanej z żywicy z ocynkowaną stalą o odpowiedniej geometrii, redukuje powstawanie mostków termicznych do minimum, zapewniając jednocześnie wymaganą sztywność, prawidłowe funkcjonowanie i niezmienność kształtu okien.

SZYBA

W standardzie szyba dwukomorowa zbudowana z tafli o grubości 3mm (3/16/3/16/3) o wysokim parametrze termoizolacyjnym Ug = 0,6 W/m2K. Zmniejszona grubość tafli szybowych zmniejsza ciężar szyby o 30 % w stosunku do zespoleń z taflami 4 mm.

OKUCIA

Bogato wyposażone okucie Multi-Matic zapewniające oknom szczelność, w standardzie z zaczepem antywyważeniowym Safety Plus, blokadą błędnego położenia klamki zapobiegającą wypadnięciu skrzydła z zawiasów oraz blokadą uchyłu, która zapobiega zatrzaśnięciu uchylonej kwatery pod wpływem przeciągu

USZCZELKI

System uszczelek środkowych w ramie i skrzydle poprawiający właściwości energooszczędne okna oraz jego szczelność nawet w najbardziej skrajnych przypadkach (wichury, ulewy)

WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA

Uw=0,8 W/m2K

IZOLACJA AKUSTYCZNA

Rw (dB) = 33 (-1, -5)

W STANDARDZIE

Termoramka ze stali szlachetnej ograniczająca zjawisko roszenia szyb, zwiększająca szczelność pakietu szybowego oraz zmniejszająca straty ciepła

OPCJONALNIE

Niewidoczne zawiasy Invisso
Okucia antywłamaniowe w klasie WK1i WK2
Trójkomorowy pakiet szybowy o Ug=0,3, który w połączeniu ze specjalnym wzmocnieniem termicznym pozwala obniżyć współczynnik przenikalności cieplnej dla całego okna do rewelacyjnego poziomu Uw=0,6 W/m2K. Takie rozwiązanie spełnia wymagania okien pasywnych.

MONTAŻ

Aby osiągnąć pożądany wskaźnik izolacji termicznej, równie ważny co dobór odpowiednich okien, jest ich właściwy montaż. Do okien energooszczędnych zalecany jest tzw. „ciepły montaż"

GWARANCJA
W karcie gwarancyjnej znajdują się szczegółowe informacje dotyczące warunków gwarancji, jak również opis prawidłowych zaleceń montażowych, obsługi i konserwacji. Wieloletnie doświadczenie w produkcji okien, jak również stałe szkolenia ekip montażowych, sprawią że odsetek reklamacji jest znikomy.
10 lat na pakiet szybowy z termoramką, 7 lat na stolarkę

pobierz karte gwarancyjną »gerda logowisniowskipolskonenormstahlagmar


Copyright © 2012 J.Siry-Oknoplast wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt strony Webdesign MjP
Biuro Handlowe OKNOPLAST Chełm, ul. Partyzantów 16 tel. 82 565 30 01