REFERENCJE

CERTYFIKATY I NAGRODY

CERTYFIKATY

vekaCertyfikat VEKA

Podziękowania od firmy VEKA - renomowanego niemieckiego producenta profili PVC - dla OKNOPLAST, jako największego w świecie, w 2010 odbiorcy produktów tej firmy.
Profile na bazie których produkowane są okna OKNOPLAST, należą do najwyższej z możliwych klas "A", dzięki czemu odznaczają się najwyższą jakością, trwałością oraz zapewniają długoletni komfort użytkowania.

 Q-zertCertyfikat Q-Zert

Wydany przez rygorystyczny Instytut Ift Rosenheim zaświadcza zgodność wyrobu i zakładowej kontroli produkcji z wymaganiami europejskiej normy EN 14351- 1:2006, wymaganej do wydania przez producenta deklaracji zgodności i oznaczania wyrobów budowlanych oznakowaniem CE.

 

isoCertyfikat ISO 9001:2008

Wydany przez BSI Management Systems potwierdzający, że OKNOPLAST- Kraków wprowadził i stosuje System Zarządzania Jakością wg BS EN ISO 9001:2008 w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży stolarki okiennej z PVC i Aluminium.
 
 

higienyAtest Higieniczny Państwowego Zakładu Higieny

Potwierdzający spełnienie wszelkich norm higienicznych wymaganych dla zastosowania produktów z PVC: w szpitalach, ośrodkach oświatowo-wychowawczych, przedszkolach, budownictwie mieszkaniowym, budynkach użyteczności publicznej, zakładach usługowych i przemysłowych.

 

 

NAGRODY

laurLaur Klienta

„Laur Klienta" to największy program konsumencki w kraju, którego celem jest odpowiedź na pytanie: które produkty są obecnie liderami popularności w swojej grupie. Wyróżnienia przyznawane przez organizatora konkursu są tak naprawdę nagrodą polskiego konsumenta.

lider rynkuLider Rynku

Prestiżowe wyróżnienie przyznane firmie OKNOPLAST po raz ósmy, jako "Najlepsza w Polsce Firma" w zakresie produkcji okien z PVC, a także w kategorii "Najlepsze w Polsce okno z PVC" dla okna Platinium Evolution2.

wizytowkapolskiWizytówka Polskiego Produktu

Przyznana na podstawie badań konsumenckich TNS OBOP firmom, które Polacy najchętniej wybierają i rekomendują. OKNOPLAST-Kraków otrzymał nagrode w kategorii branża budowlana.

terazpolskaTeraz Polska

Godło Promocyjne „Teraz Polska” przyznawane jest przez grono niezależnych ekspertów dla najlepszych produktów, usług oraz gmin posiadających potencjał do promowania rodzimego wizerunku przedsiębiorczości, zarówno w kraju jak i zagranicą. Ta prestiżowa nagroda została przyznana dla okna PLATINIUM w kategorii „Najlepszy Produkt”.

premium brandPremiumBrand

Ogólnopolskie badanie renomy firmy prowadzone przez Instytut Badawczy MillwardBrown. OKNOPLAST-Kraków został laureatem w kategorii „Marka wysokiej reputacji”.

 

 

vipVIP Najlepsze Okna i Drzwi

Program „VIP-Najlepsze Okna i Drzwi” jest autorską inicjatywą portalu Infookno.pl i powstał z myślą o Klientach indywidualnych, poszukujących dobrych okien i drzwi. Celem Programu jest aktywna promocja producentów stolarki budowlanej oraz ich produktów.

forbesDiamenty FORBESA

OKNOPLAST – Kraków po raz kolejny w prestiżowym gronie firm które najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość.

Przyznanie tego zaszczytnego tytułu jest wynikiem ciągłego rozwoju firmy, wzrostu jej wartości oraz potencjału.

jakosc rokuJakość Roku

Jakość Roku 2010 - to tytuł przyznany przez Redakcję Economy Life Today Gazety Rzeczpospolita, za najwyższą jakość produktów oraz wysoki standard prowadzonej działalności gospodarczej.

EURO LEADER 

Certyfikat EURO LEADER - tytuł przyznany przez Kapitułę Europejskiego Konkursu Promocyjnego Euro Leader 2009 dla firmy OKNOPLAST- Kraków w zakresie produkcji okien i drzwi z PVC, oraz dla okna Platinium - sprzedażowego Debiutu Roku 2008

top builder2011TOP BUILDER

Statuetka TOPBUILDER, to wyróżnienie przyznawane przez Radę Programową i Redakcję miesięcznika Builder, dla wysokiej jakości markowych produktów oraz innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

 

 
 

budowlana marka rokuBudowlana Marka Roku

Budowlana Marka Roku - nagroda ta przyznawana jest na podstawie badań przeprowadzonych wśród wykonawców. Odzwierciedla stopień konkurencyjności. To bardzo ważne wyróżnienie bowiem przyznawane jest przez firmy, które używają różnych materiałów budowlanych dostępnych na rynku, posiadają więc pełną wiedzę na ich temat.
 
 

vip stolVIP Najlepsze Okna i Drzwi

Program „VIP-Najlepsze Okna i Drzwi” jest autorską inicjatywą portalu Infookno.pl i powstał z myślą o Klientach indywidualnych, poszukujących dobrych okien i drzwi. Celem Programu jest aktywna promocja producentów stolarki budowlanej oraz ich produktów.


 gerda logowisniowskipolskonenormstahlagmar


Copyright © 2012 J.Siry-Oknoplast wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt strony Webdesign MjP
Biuro Handlowe OKNOPLAST Chełm, ul. Partyzantów 16 tel. 82 565 30 01