REFERENCJE

WITAMY W NASZYM SERWISIE

WIĘCEJ ...

Jesteśmy autoryzowanym Partnerem Handlowym OKNOPLAST-KRAKÓW, producenta markowej stolarki otworowej.

OKNOPLAST, to dynamicznie rozwijającą się firma, o ugruntowanej pozycji lidera branży PCV w Europie. Oferuje: energooszczędne okna plastikowe i dodatki okienne, drzwi zewnętrzne, rolety (w tym rolety zewnętrzne), wyroby aluminiowe oraz fachowe doradztwo dostosowane do indywidualnych potrzeb. Produkty OKNOPLAST zdobywają liczne nagrody m.in. okna energooszczędne Platinium Evolution oraz okna Platinium.

Od początku swojej działalności wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów; aby zapewnić Państwu wysoką jakość usług oraz proponowanego asortymentu, współpracujemy z najlepszymi na rynku w swoich branżach, producentami, takimi jak: OKNOPLAST, GERDA, KMT, AGMAR, POL-SKONE, GORBI, VERTEX, VEKA, INTER-MARMI, WIŚNIOWSKI, NORMSTAHL.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić Państwu jak wybrać okna i drzwi, dopasować je odpowiednio do elewacji budynku jak i wystroju wnętrza. Profesjonalnie przeprowadzimy pomiar i montaż.

Do naszego sklepu zapraszamy również klientów z dziećmi - specjalnie dla nich utworzyliśmy kącik zabaw. W czasie, kiedy rodzice zapoznają się z nasza ofertą, ich pociechy nie muszą się już nudzić. Do ich dyspozycji oddanostolik z kolorowymi krzesełkami, kredki, kolorowanki i zabawkigerda logowisniowskipolskonenormstahlagmar


Copyright © 2012 J.Siry-Oknoplast wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt strony Webdesign MjP
Biuro Handlowe OKNOPLAST Chełm, ul. Partyzantów 16 tel. 82 565 30 01