REFERENCJE

Targi Fensterbau Frontal - 21-24 marca 2012

OKNOPLAST na targach Fensterbau Frontale w Norymberdze. Premiera okna z szybą Ug=0,3.

Firma OKNOPLAST wzięła udział w największych targach branżowych w Europie - Fensterbau Frontale, w Norymberdze. Podczas wydarzenia spółka zaprezentowała kilka innowacyjnych produktów ze swojej bogatej oferty produktowej. Targi miały miejsce pod koniec marca br.

Tegoroczna edycja odbyła się w dniach 21-24 marca, w Centrum Targów w Norymberdze. Pojawiło się na niej blisko 800 wystawców z 36 krajów, a ich stoiska odwiedziło ok. 100 tysięcy osób. Tematami przewodnimi targów były energooszczędność i design.

Na targach swoje stoisko miała firma OKNOPLAST, która na rynku niemieckim działa pod marką Konzept Fenster. Można było na nim zapoznać się z nowinkami technicznymi np. systemem drzwi balkonowych HST sterowanych na pilota czy drzwiami wejściowymi ALU z zamkiem na linie papilarne.

Wyjątkową popularnością cieszył się najnowszy produkt OKNOPLAST, który na targach w Norymberdze miał swoją europejską premierę. Okno Winergetic Premium, bo o nim mowa, zostało zaprezentowane z innowacyjnym trzykomorowym pakietem szybowym o przenikalności cieplnej na poziomie Ug=0,3 W/m2K. Warto dodać, że OKNOPLAST przedstawił takie rozwiązanie jako pierwszy producent okien PVC w Europie.gerda logowisniowskipolskonenormstahlagmar


Copyright © 2012 J.Siry-Oknoplast wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt strony Webdesign MjP
Biuro Handlowe OKNOPLAST Chełm, ul. Partyzantów 16 tel. 82 565 30 01