BRAMY PRZEMYSŁOWE

Niezawodne rozwiązania

przemyslowaSiła i funkcjonalność

Bramy segmentowe firmy Normstahl to niezawodne rozwiązania do wszelkich profesjonalnych zastosowań. Solidne, funkcjonalne i ładne. Ponieważ bramy otwierają się do góry, otwór wjazdowy oraz przestrzeń przed i za otworem pozostaje wolna. Taka zasada działania gwarantuje płynny przebieg pracy i redukuje niebezpieczeństwo uszkodzeń. Bramy przemysłowe Normstahl można dopasować do każdej hali - zarówno w nowych jak i starych budynkach.  

Do wszelkich zastosowań

Przemysłowe bramy Normstahl oferowane są w wielu wersjach: izolowane cieplnie, częściowo lub całkowicie przeszklone, w prawie każdym żądanym wymiarze. Dzięki temu można znaleźć odpowiednie rozwiązanie do każdego rodzaju zastosowania. Perfekcyjnie dobrany system napędów i sterowania daje każdej bramie niezwykłą funkcjonalność.

Perfekcyjny wygląd i technika

Aktualne bramy przemysłowe firmy Normstahl zostały zaprojektowane całkowicie od nowa, w oparciu o ponad 60-letnie doświadczenie firmy w zakresie produkcji bram garażowych. Jest to gwarancją jakości, dopracowanej techniki i wysokiej niezawodności. Ich wygląd odnosi się do nowoczesnej stylistyki przemysłowej. W celu dodatkowego przyspieszenia montażu zwiększono procent zmontowanych wstępnie części.

ISO/542 lub VARIO/242

Jedna z dwóch zawsze pasuje. Jeżeli istotna jest izolacja cieplna, polecamy model ISO/542. Jeżeli jednak istotne jest korzystanie ze światła dziennego, to optymalnym rozwiązaniem będzie nasz model VARIO/242.

Kolory

Szczególnie w budownictwie przemysłowym kolor bramy pełni często istotną rolę jako element stylistyczny lub jest częścią identyfikacji wizualnej firmy. Dlatego oferujemy opcjonalnie szeroką paletę niemal wszystkich kolorów RAL i NCS.

Obsługa/sterowanie

Oferujemy szeroką paletę praktycznych napędów i układów sterowania.gerda logowisniowskipolskonenormstahlagmar


Copyright © 2012 J.Siry-Oknoplast wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt strony Webdesign MjP
Biuro Handlowe OKNOPLAST Chełm, ul. Partyzantów 16 tel. 82 565 30 01