AUTOMATYKA

AUTOMATY DO BRAM GARAŻOWYCH

MAGIC 600 i MAGIC 1000. To takie proste! Komfort ma teraz dwa aspekty: wygodę i bezpieczeństwo.

Siedzisz sobie spokojnie w samochodzie, naciskasz przycisk minipilota i napęd już jest w akcji. O dużej mocy i prawie bezgłośny. Także zła pogoda nie zepsuje Ci humoru - nie musisz wychodzić na deszcz.
Oprócz tego możesz otworzyć bramę z pewnej odległości, a przy okazji także włączyć oświetlenie podjazdu.
Również jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, możesz w stu procentach polegać na napędzie do bram marki Normstahl. Z pewnością spodoba Ci się połączenie doskonałego wykonania z ładnym wyglądem.

AUTOMATY DO BRAM WJAZDOWYCH DWUSKRZYDŁOWYCH

LEVO 3000 i LEVO 4000. Sezamie otwórz się ! Otwieramy drogę za naciśnięciem guzika.

Nasze napędy do wjazdowych bram dwuskrzydłowych wyróżniają się solidnością techniki, wspaniałą jakością materiałów i eleganckim wzornictwem. Są łatwe w obsłudze i nie wymagają pracochłonnej konserwacji. Wysoki stopień prefabrykacji czyni montaż i podłączenie dziecinną zabawką.
Możliwe ciężary bram do 600 kg na skrzydło w przypadku napędów do wjazdowych bram skrzydłowych dają pełną swobodę manewru w zastosowaniu bram do celów prywatnych. Najwyższa jakość materiału i wykończenia zapewnia długoletnie zadowolenie z naszych napędów bram wjazdowych.

AUTOMATY DO BRAM WJAZDOWYCH PRZESUWNYCH

EVO 400, EVO 600, EVO 800, EVO 2000. Sezamie otwórz się ! Otwieramy drogę za naciśnięciem guzika.

Nasze napędy wjazdowych bram przesuwnych wyróżniają się solidnością techniki, wspaniałą jakością materiałów i eleganckim wzornictwems. Są łatwe w obsłudze, nie wymagają pracochłonnej konserwacji i zużywają mało energii - nie zwiększają wydatków. Dzięki zastosowaniu silników o napięciu 24 V montaż jest łatwy. Wysoki stopień prefabrykacji czyni montaż i podłączenie dziecinną zabawką.
Możliwe ciężary bram do 800 kg w przypadku napędów do wjazdowych bram przesuwnych dają pełną swobodę manewru w zastosowaniu bram do celów prywatnych. Najwyższa jakość materiału i wykończenia zapewnia długoletnie zadowolenie z naszych napędów bram wjazdowych.gerda logowisniowskipolskonenormstahlagmar


Copyright © 2012 J.Siry-Oknoplast wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt strony Webdesign MjP
Biuro Handlowe OKNOPLAST Chełm, ul. Partyzantów 16 tel. 82 565 30 01