BRAMY GARAŻOWE

BRAMY SEGMENTOWE GÓRNE EURO

euroWięcej miejsca, lepsze wykorzystanie pomieszczeń, więcej możliwości
Najwyższe możliwe bezpieczeństwo (WK2 w standardzie) w połączeniu z optymalnym wykorzystaniem pomieszczenia. Lekkobieżna i cicha, łatwa w obsłudze, trwała, nadzwyczaj bezpieczna, zajmująca mało miejsca i przyjemna dla oka: Bramy segmentowe górne firmy Normstahl oferują Ci prawdziwą jakość życia. Pierwszorzędna synteza innowacyjnej funkcjonalności i nowoczesnej estetyki:
• Bramy segmentowe górne otwierają się pionowo do góry - nadają się zatem doskonale do garaży z niewielką ilością miejsca z przodu lub stojących przy drodze.
• Dzięki montażowi za ościeżem można wykorzystać prawie całe światło otworu garażowego. Optymalne rozwiązanie również dla większych pojazdów.
• Nasze bramy segmentowe górne przeznaczone są do wszystkich możliwych otworów garażowych lub do całkiem indywidualnych rozwiązań architektonicznych - z dużą ilością atrakcyjnego osprzętu nie musisz w niczym ograniczać swej swobody aranżacyjnej.

BRAMY SEGMENTOWE GÓRNE G60

g60Jakość na całe życie. Obietnica, która zobowiązuje!
Zachwycisz się już od pierwszego wejrzenia. Atrakcyjne wykończenie powierzchni, izolacja 42 mm i innowacyjne rozwiązania służące bezpieczeństwu użytkownika Ale dopiero przyglądając się dokładniej poznasz jej szczególne atuty. Znajdziesz w niej więcej inteligentnych rozwiązań, więcej możliwości wyboru, więcej innowacyjności i lepszą technikę.

BRAMY SEGMENTOWE BOCZNE TOP

bocznaJakość na całe życie. Obietnica, która zobowiązuje!
Samonośna konstrukcja stalowa lub aluminiowa konstrukcja ramowa, nie zmniejszają wysokości lub szerokości otworu wjazdowego, nie zabierają miejsca za ani przed bramą, niepotrzebne są dodatkowe drzwi w skrzydle bramy, szeroki wybór wykończenia powierzchni, możliwość składania indywidualnych zamówień.
Przyjazna dla wszystkich domowników, bardzo wszechstronna i przekonująca zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym: Bramy segmentowe boczne firmy Normstahl są czymś wyjątkowym.
• Prowadzone są po łuku w niewielkiej odległości od ściany bocznej garażu. Nie zabierają miejsca za ani przed bramą, nie zmniejszają wysokości ani szerokości otworu wjazdowego.
• Nawet dzieci mogą z łatwością odsunąć bramę na bok. Pomocnicze drzwi w skrzydle bramy są niepotrzebne. Dzięki łożyskowanym rolkom jezdnym brama otwiera się i zamyka niezwykle cicho.
• Bramy segmentowe boczne nadają się do każdego typu garażu. Firma  Normstahl oferuje ciekawe i indywidualne rozwiązania do każdego otworu garażowego: konwencjonalnych w kształcie prostokąta, ale też zakończonych pełnym lub częściowym łukiem.

BRAMY UCHYLNE

uchylnaJakość na całe życie. Obietnica, która zobowiązuje!
Prosta obsługa, trwałość i wyjątkowe bezpieczeństwo: nasze klasyczne bramy uchylne już od lat wyznaczają standardy pod względem doskonałego funkcjonowania, wysokiej jakości i przemyślanych rozwiązań szczegółowych. Bramy uchylne firmy Normstahl posiadają nie tylko doskonały stosunek ceny do wartości użytkowej, lecz przynoszą jeszcze w sumie wiele decydujących korzyści przy remontach lub budowie nowych garaży. Brama uchylna firmy Normstahl jest autentycznym wyrobem markowym.

DRZWI GARAŻOWE

Dopasowane perfekcyjnie do bramy!
Do wszystkich modeli bram oferujemy oczywiście dodatkowe drzwi garażowe o takim samym wzornictwie.  Nasz asortyment drzwi jest bardzo różnorodny. Można je dopasować doskonale do otoczenia albo zaprojektować zupełnie indywidualnie, zgodnie z Twoimi życzeniami.
Drzwi w stalowej konstrukcji ramowej jako pomocnicze drzwi wejściowe, dają absolutną harmonię architektoniczną z naszymi bramami. Mogą stanowić dodatkowe drzwi wejściowe, także zintegrowane w skrzydle bramy.
Drzwi garażowe z aluminiową konstrukcją ramową można zamówić dodatkowo w wykonaniu odpowiadającym klasie odporności antywyważeniowej  WK2 i z oddzielonym termicznie profilem lub wyposażone tylko w termicznie oddzielony profil.gerda logowisniowskipolskonenormstahlagmar


Copyright © 2012 J.Siry-Oknoplast wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt strony Webdesign MjP
Biuro Handlowe OKNOPLAST Chełm, ul. Partyzantów 16 tel. 82 565 30 01