Montaż

W przypadku firmy OKNOPLAST-Kraków drzwi montowane są przez wyspecjalizowane i przeszkolone grupy montażystów, które co roku przechodzą okresowe szkolenia, podnoszące ich kwalifikacje. Usługa wykonywana jest przy zachowaniu rygorystycznych norm i instrukcji, z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów i narzędzi. Przed przystapieniem do pracy zasadniczej pomieszczenie jest rzetelnie zabezpieczane, by ograniczyć ryzyko uszkodzenia podłóg oraz zmniejszyć ilość trudnego do usunięcia kurzu. Jednocześnie zanieczyszczenia są na bieżąco usuwane przez montażystów. Natomiast zdemontowane drzwi po uzgodnieniu z klientem są wywożone i utylizowane w sposób niezanieczyszczający pomieszczeń, klatek schodowych i okolicy budynku, oraz niezagrażający środowisku naturalnemu.

montaz okno 1

Usługa montażowa z Oknoplast:

•  Odpowiednio wyselekcjonowane, wyszkolone grupy montażowe

•  Profesjonalny pomiar oraz fachowe doradztwo w zakresie zastosowania optymalnych rozwiązań

•  Montaż zgodnie z rygorystycznymi instrukcjami i normami

•  Najwyższej jakości materiały i narzędzia montażowe

Specjalistyczny montaż:

•  Odpowiednie zabezpieczenie pomieszczenia przed rozpoczeciem prac montażowych

•  Uporządkowanie miejsca pracy po wykonaniu usługi montażowej

•  Przeszkolenie klienta w zakresie użytkowania produktu, jego funkcji i konserwacji oraz zapoznania z prawami wynikajacymi z karty gwarancyjnej.

montaz okno 2Zamontowane w ścianie budynku drzwi poddane są oddziaływaniu czynników atmosferycznych, mechanicznych i akustycznych, dlatego tak ważne jest, by montażyści zastosowali odpowiednie techniki montażu oraz materiały tj. pianki poliuretanowe uznanych producentów, silikony, wysokiej jakości kotwy czy dyble. Tylko tego typu materiały zastosowane przy montażu dają gwarancję, że w przyszłości drzwi będą funkcjonować prawidłowo. W przypadku OKNOPLAST, drzwi są już wstępnie przygotowane do montażu w momencie zakupu.

Oczywiście po zakończeniu prac montażyści są zobowiązani uporządkować miejsce pracy.gerda logowisniowskipolskonenormstahlagmar


Copyright © 2012 J.Siry-Oknoplast wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt strony Webdesign MjP
Biuro Handlowe OKNOPLAST Chełm, ul. Partyzantów 16 tel. 82 565 30 01