Dlaczego nasze drzwi?

Bezpieczeństwo

bezpieczenstwoDrzwi są istotnym elementem chroniącym nas m.in. przed „wizytą nieproszonych gości”. Muszą być solidne i wytrzymałe. Warto zaopatrzyć się w produkt, który gwarantuje wysoką ochronę przed włamaniem. Drzwi OKNOPLAST już w standardzie posiadają:

  • Profile skrzydła wzmocnione stalą do 3mm
  • Zasuwnicę o trzech punktach ryglowania
  • Zawiasy z zabezpieczeniem przed ściągnięciem skrzydła

W celu zwiększenia zabezpieczenia przed włamaniem istnieje możliwość zastosowania:

  • Zasuwnicy z dodatkowym zamkiem
  • Antywłamaniowej wkładki na klucz
  • Szyby antywłamaniowej

Estetyka

estetykaW ofercie OKNOPLAST znajdują się zarówno wypełnienia o klasycznej i ponadczasowej formie, jak i rozwiązania nawiązujące do nowoczesnej stylistyki. Bogata paleta kolorystyczna, różnorodne wzornictwo wypełnień oraz okuć, kilka wariantów pochwytów i wyposażenia dodatkowego sprawiają, że drzwi idealnie komponują się w każdym stylu architektonicznym, stanowiąc doskonałe uzupełnienie elewacji oraz ozdobę domu.

Drzwi Oknoplast to zrównoważona estetyka. Stworzone poprzez podział skrzydła z użyciem paneli ozdobnych PVC oraz szyb zespolonych, przy zachowaniu symetrycznych proporcji wpadającego do pomieszczenia światła. Uzyskany w ten sposób wizualny efekt jest niewątpliwie wyróżnikiem drzwi z autorskim wypełnieniem OKNOPLAST.

Energooszczędność

energoJednym z ważniejszych kryteriów doboru drzwi zewnętrznych jest współczynnik przenikania ciepła U, który zależy przede wszystkim od użytych materiałów i konstrukcji drzwi. Ważne, aby parametr był  podany dla całych drzwi, a nie tylko poszczególnych komponentów. Tylko wtedy będziemy mieć pewność zakupu produktu o odpowiednich parametrach.
Drzwi z oferty OKNOPLAST posiadają:

  • Współczynnik przenikania ciepła U=1.4-1.8 W/m2K (w zależności od rodzaju zastosowanego wypełnienia)
  • W standardzie ciepły próg z przekładką termiczną ograniczającą straty ciepła

Jakość i funkcjonalność

jakoscW naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór energooszczędnych drzwi z autorskim wypełnieniem OKNOPLAST

Swoją funkcjonalność oraz jakość wykonania drzwi OKNOPLAST zawdzięczają najwyższej jakości technologii i staranności produkcji. Poszczególne elementy ich wyposażenia zapewniają wieloletnie i bezawaryjne działanie. Wśród nich znajdują się m.in.

  Zawiasy regulowane w trzech płaszczyznach, poprawiające właściwości antywłamaniowe drzwi

  Próg z przekładką termiczną, poprawiający izolacyjność termiczną drzwi

  Zasuwnica 3-pkt zapewniająca dokładne przyleganie skrzydła do ościeżnicy, poprawiająca bezpieczeństwo, a także wydłużająca bezawaryjne użytkowanie drzwi

  Opcjonalnie zastosowana dodatkowa wkładka zamykana na klucz, zdecydowanie zwiększająca zabezpieczenie przed włamaniemgerda logowisniowskipolskonenormstahlagmar


Copyright © 2012 J.Siry-Oknoplast wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt strony Webdesign MjP
Biuro Handlowe OKNOPLAST Chełm, ul. Partyzantów 16 tel. 82 565 30 01