DRZWI AGMAR

AgmarW naszej ofercie proponujemy Państwu drzwi firmy AGMAR. Są to  drzwi zewnętrzne i wewnętrzne idealnie dopasowane do potrzeb najbardziej wymagającego Klienta, gwarantujące wysoką jakośćfunkcjonalność szytą na miarę z drewna dębowego lub sosnowego. Istnieje również możliwość projektowania drzwi na zamówienieniestandardowych rozmiarach. Wyroby firmy AGMAR są produkowane w zgodzie z naturą, przy wykorzystaniu materiały o niewątpliwej jakości, a każdy wyrób jest gwarantem bezpieczeństwa oraz unikatowego charakteru dzięki wnikliwej kontroli jakości na każdym etapie działania. Drewno już od pierwszego etapu obrabiane jest w firmowym tartaku, suszarni, a następnie zakładzie produkcyjnym.

Drzwi wewnętrzne przylgowe i bezprzylgowe firmy AGMAR, wyposażone są standardowo w zawiasy ustawne w trzech płaszczyznach oraz uszczelkę na obwodzie ościeżnicy. Na życzenie Klienta wykonywane są wszelkiego rodzaju naświetla (górne i boczne) nadstawki z wypełnieniem.

Drzwi zewnętrzne wyposażone są standardowo w dwa niezależne zamki, zawiasy ustawne w trzech płaszczyznach, próg drewniany oraz uszczelkę na obwodzie skrzydła i ościeżnicy.

 

agmar pdfgerda logowisniowskipolskonenormstahlagmar


Copyright © 2012 J.Siry-Oknoplast wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt strony Webdesign MjP
Biuro Handlowe OKNOPLAST Chełm, ul. Partyzantów 16 tel. 82 565 30 01